Sprzęt

Sprzęt do raftingu

Dobry sprzęt to podstawa udanej zabawy. Posiadamy 45 pontonów doświadczonego, polskiego producenta. O solidności  wykonania pontonów świadczy fakt, że właśnie w takie pontony, kaski ochronne i kamizelki ratunkowe zaopatrzony jest m.in. GOPR i WOPR. Jakość kajaków jest równie wysoka

Nysa Kłodzka przepływająca przez Opalenicę i Bardo to spokojna, ale dająca dużo przyjemności, górska rzeka. Spokojny nurt niekiedy zakłócony jest bardziej wartkimi przeprawami. Rafting na przełomie bardzkim należy zaliczyć do rekreacyjnych.

Nurt Nysy kłodzkiej w okresie od marca do października  w zależności od pogody pozwala pływać dziecku w wieku lat 3 a także dojrzałemu człowiekowi w wieku lat 103. Dbając o bezpieczeństwo zapewniamy każdemu uczestnikowi spływu kamizelkę ratunkową, wiosło i dodatkowo można wypożyczyć kask.

Posiadamy odpowiednią ilość sprzętu aby organizować wycieczki szkolne, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, imprezy okolicznościowe.

Rezerwacja

Wysyłając rezerwację zgadzasz się i akceptujesz regulamin

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Zadzwoń lub wyślij SMS i dowiedz się więcej

Rezerwacja Indywidualna:

+48 731 248 248

+48 739 248 244

Rezerwacja Grupowa:

+48 739 248 246

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Atrakcje turystyczne w okolicy.

Bardo i jego najbliższa okolica oferuje bardzo wiele atrakcji turystycznych, sprawdź jakie.