Imprezy integracyjne dla firm

Spływ Przełomem Bardzkim to idealny pomysł na zorganizowanie firmowej imprezy integracyjnej lub podobnego event'u.

Organizujemy grupowe spływy pontonowe/kajakowe. Rafting z pewnością będzie stanowił atrakcyjny punkt na planie imprezy integracyjnej. Spotykamy się w miejscowości Bardo, na przystani wodnej przy ulicy Grunwaldzkiej 33. Stąd zabieramy Państwa wraz ze sprzętem na górną przystań w Młynowie. Tutaj po krótkim instruktarzu rozpoczyna się spływ. Możemy też umówić się, że będziemy na Państwa czekać z przygotowanym sprzętem na stracie w miejscowości Młynów. Sam spływ trwa w zależności od pory roku, pogody i poziomu wód 2,5-3,5 godziny. Do tego trzeba doliczyć czas na dojazd/dojście do przystani w Bardzie, podpisanie umowy o wypożyczenie sprzętu i instruktarz. Kwestie formalne można oczywiście załatwić wcześniej na miejscu w przystani przy ulicy Grunwaldzkiej 33 w Bardzie. Czas jaki trzeba przeznaczyć na przygotowanie i spływ grupowy to 5-6 godzin.

Na Państwa życzenie możemy urozmaicić klasyczny spływ pontonowy/kajakowy o kilka konkurencji, które sprawią, że zabawa będzie jeszcze lepsza i pozwoli nam lepiej poznać koleżanki i kolegów z pracy. Zadania, które proponujemy przysparzają zdrowej, aktywnej zabawy. Pływanie kilkuosobowym pontonem, wymusza na załodze pracę zespołową. Najlepiej widać to u osób, które pierwszy raz wsiadają do pontonu. Proponujemy:

  • Wyścig. Wygrywa lepszy - Rafting sportowy polega na jak najszybszym pokonaniu danego odcinka. W tej zabawie startujemy wspólnie z jednego miejsca. Najlepsze zabawa jest przy minimum 4 pontonach. Wygrywa ta załoga, która szybciej dopłynie do celu. Zwycięską załogą nie musi być ta najsilniejsza fizycznie, żeby wygrać potrzebna będzie przede wszystkim umiejętność pracy w zespole.

 

  • Slalom między przeszkodami - Ta konkurencja wymaga od załogi jeszcze lepszego zgrania. Polega ona na pokonaniu slalomu na odcinku ok. 100 m w sposób wskazany przez instruktora. W tej konkurencji wyłaniają się także osoby o cechach przywódczych, które potrafią kierować pracą zespołu.-

 

  • Przepłynięcie przez wskazane miejsce - Instruktor wybiera kilka miejsc np. o szybszym nurcie, lub takie, które są trudno dostępne. Zadanie wymaga dokładności i wspólnej pracy całej załogi pontonu.

 

  • Most w poprzek rzeki - Zadanie zespołowe dla co najmniej 10 załóg. Polega ono na połączeniu pontonów w poprzek rzeki w taki sposób, aby utworzyć most, po którym można przejść z jednego końca brzegu rzeki na drugi.

 

  • inne konkurencje dostosowane do Państwa potrzeb.


Kto będzie zadowolony ze spływu integracyjnego i w czym jest w stanie nam pomóc?


Integracyjny spływ jest grup osób, które chcą się poznać, lub już się znają i chcą tę znajomość utrwalić w przyjemny sposób. Wymierne korzyści materialne może uzyskać firma, która organizuje inwestuje w integrację swoich pracowników. Jeżeli jesteście Państwo właścicielami firmy mającej długoterminowe cele, które może zrealizować tylko zgrany zespół to tego typu aktywna rozrywka jest okazją żeby poznać się z innej strony niż tylko w pracy. Dzięki temu członkowie zespołu będą mogli zrozumieć jak działają i czym motywują się koleżanki i koledzy.


Jak duża grupa może wziąć udział w spływie?


Posiadamy 45 pontonów po maksymalnie 7 osób czyli jednocześnie może pływać grupa 315 osób w tym odpowiednia ilość doświadczonych instruktorów.


Czy spływ jest bezpieczny?


Spływ jest bezpieczny. Przełom Nysy Kłodzkiej należy zaliczyć do spokojnych rzek. W międzynarodowej sześciostopniowej skali WW(ang. white water) określającej poziom trudności rzeki. Przełom Bardzki plasuje się między WW0 a WWI, co sprawia, że jest to jedno z najlepszych miejsc w Polsce na organizowanie spływu integracyjnego.

Kim są nasi instruktorzy?


Nasza kadra instruktorów posiada duże doświadczenie w pracy ludźmi w różnym wieku, ale głównie z dziećmi i młodzieżą. Dla wielu naszych instruktorów sport to nie tylko praca, ale także pasja i sposób na życie. Pracują z nami absolwenci wrocławskiego AWF, zawodowi strażacy i ratownicy medyczni. Nasi pracownicy posiadają wiedzę z zakresu szkolenia i zasad bezpieczeństwa na temat spływów pontonowych i kajakowych. Staramy się stale poszerzać swoją wiedzę, w związku z tym w marcu 2014 wzięliśmy udział w dodatkowym szkoleniu na wodach Nysy Kłodzkiej i zalewu Nyskiego. Szkolenie z zasad bezpieczeństwa i sposobu poruszania się pontonem i kajakiem na wodzie przeprowadził specjalista sportów wodnych, wieloletni wykładowca AWF we Wrocławiu.

W celu grupowej rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr +48 739 248 244, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy do Barda.